Çözüm Ortaklarımız


 

Dünya genelinde kod test çözümleri;
Çeşitli endüstriler ve uygulamalar için kod test çözümlerinin geliştirilmesi, 1982'den beri temel faaliyetlerimizden biri olmuştur.

Bugün, REA VERIFIER cihazları, basılı ve doğrudan işaretli kodların okunabilirliğini kontrol etmek ve değerlendirmek için dünya çapında kullanılmaktadır.

REA VERIFIER, örneğin lojistik, ilaç veya otomotiv endüstrisindeki basit, taşınabilir ve karmaşık hassas doğrulama cihazları için ilk tercihtir.

Makine tarafından okunabilen her tür kod, ilk tarama oranları sektörün gereksinimlerine veya normlarına uyana kadar analiz edilebilir ve optimize edilebilir.

Üretim, yenilikçilik ve tüm kod test portföyümüzün sürekli iyileştirilmesi Almanya'daki Genel Merkezimizde gerçekleştirilmektedir.

DIN EN ISO 9001: 2015 sertifikası ile müşterilerimizin dünya çapında geçerli en yüksek kalite standartlarına göre ürün ve hizmet aldığını kanıtlıyoruz. Tüm bunlar, dünya çapındaki artan sayıdaki müşterilerimiz ve dağıtım ortaklarımız için bizi nazik ve güvenilir bir ortak haline getiriyor.

theurer.com C3, baskı ve ambalaj sektörü için lider ERP / MIS yazılımıdır. C3 yazılımı ile çeşitli başlıklarda uzmanlaşmış şirketler için özel çözümler sunuyoruz. Bu özel çözümler - iş şablonlarımız - önceden yapılandırılmış ayarlardan ve C3'ün tüm alanlarındaki gelişmiş özelliklerden oluşur.

Ölçeklenebilir Çözüm - Her İşletme Büyüklüğü İçin iki standart ve işletme ürün grubuyla C3 ayrıca farklı işletme boyutları için ölçeklenebilir bir çözüm sunar. Baskı ve ambalaj sektöründeki müşterilerimizle yakın işbirliği içinde, uzun yıllardır pratik uygulamalar aracılığı ile şirketlere özel yazılımlar geliştirmekteyiz.